Inteligentny dom

Odkryj nowe możliwości, jakie daje inteligentny dom:

  • Oświetlenie.
  • Bramy i rolety.
  • Bezpieczeństwo.
  • Ogród.
  • Nastrój

Czego dotyczą wymienione wyżej słowa? Inteligentnego domu, który stworzysz wraz z Go-Safety. Pomożemy zbudować twierdzę, w której poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Dom będzie pracował na Ciebie. Zatroszczymy się o każdy aspekt, dzięki któremu poczujesz się częścią czegoś większego. Zobaczysz wyraźną różnicę, gdy system zacznie działać.

Stwórz ciepły dom o każdej porze roku

 W upały używamy klimatyzacji, w zimne dni ogrzewania. W obu sytuacjach, dzięki współpracy z Go-Safety, zapewnisz sobie maksymalny komfort cieplny, dopasowany do Twoich potrzeb. Jeżeli system wykryje otwarte okno, automatycznie wyłączy się ogrzewanie. Jeżeli temperatura spadnie poniżej ustalonej temperatury, masz pewność, że zaraz zrobi się cieplej.

Inteligentny dom to Twoja twierdza, w której możesz się skryć

Chroń swój dom niezależnie od tego, czy aktualnie się w nim znajdujesz, czy cieszysz się z wolnego czasu za miastem. Czujnik ruchu zintegrowany z systemem monitoringu wykryje wszystkie niepokojące ruchy na terenie Twojej posesji, zarówno w dzień, jak i w nocy. Zawsze będziesz mógł sprawdzić, czy masz powody do obaw.

Steruj domem z dowolnego miejsca

Rewolucyjna aplikacja, którą otrzymujesz od Go-Safety w momencie zdecydowania się na inteligentny dom zapewnia zarządzanie budynkiem w dopasowany do swoich potrzeb sposób. Wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego zarządzania obiektem znajduje się pod ręką. Wystarczy włączyć aplikację, wybrać konkretną opcję, a na ekranie wyświetlą się wszystkie dane o Twoim domu.

Aplikacja SMART HOME powstała przy współpracy z najlepszymi ekspertami z dziedziny nowych technologii. To setki godzin spędzonych na dopracowywaniu systemu, który ma działać na korzyść użytkownika i spełniać wszystkie jego oczekiwania. Efektywna aplikacja, której jesteśmy autorami skutecznie zarządza niezawodnym systemem. Powstała z myślą o Twojej wygodzie i satysfakcji.

Zaufaj ekspertom, którzy chcą stworzyć idealną przestrzeń do mieszkania

 Profesjonalni instalatorzy Go-Safety zamontują i skonfigurują system SMART HOME zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Zapewniamy dostęp do rozwiązań, dzięki którym Twój dom będzie innowacyjny, mądry i przede wszystkim będzie myślał za Ciebie.

Zostań posiadaczem domu, w którym mieszkanie to sama przyjemność. Jesteśmy przekonani, że inteligentny dom jest marzeniem osób, które lubią czuć się komfortowo, odczuwać przyjemność z odpoczynku, a jednocześnie cieszyć się wolnymi chwilami spędzonymi w domu.

Go-Safety – inteligentny dom Kraków

Call Now Button

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych. okPolityka prywatności

Masz
pytania?