O NAS

8 lat doświadczenia
1000 zainstalowanych systemów
niezliczona ilość udaremnionych włamań


GO SAFETY

To doświadczona i profesjonalna firma, dostarczająca kompleksowe usługi w zakresie systemów zabezpieczeń. Stworzyły ją osoby, dla których innowacyjne i niezawodne rozwiązania oraz najwyższy poziom zadowolenia Klienta znajdują się na pierwszym miejscu. To jak ważna jest dla nas Twoja niezależność, dowodzimy tym, że u nas nie wiążesz się stałym abonamentem i długoterminową umową.NASZE USŁUGI

MONITORING

Z nami zobaczysz więcej!

 

To jeden z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych systemów zabezpieczeń w Polsce. Z GO SAFETY oprócz podglądu i archiwizacji nagrań 24h na dobę zyskujesz możliwość błyskawicznego potwierdzenia powiadomień alarmowych. Nasze systemy spełniają potrzeby przedsiębiorców, jak i zapewniają prywatnym osobom kontrolę nad tym, co dzieje się na ich posesji. Dzięki nam masz oko na swój dobytek i kontrolujesz to, co dzieje się w Twoim domu lub firmie nawet, podczas spokojnego snu.

[zamów bezpłatną wycenę]

monitoring domu

SYSTEMY ALARMOWE

Z nami sterujesz i zarządzasz samodzielnie swoim bezpieczeństwem!

 

GO SAFETY   cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego dopasujemy rozwiązania do Twoich potrzeb. Dbamy o design, estetykę i innowacyjność urządzeń. Przede wszystkim zależy nam na tym, by zapewnić Ci spokój i ograniczyć poczucie niepewności do minimum. Od teraz już zawsze beędziesz wiedzieć o tym, co aktualnie dzieje się w Twoim domu – aplikacja powiadomi Cię o powrocie dziecka ze szkoły, o przerwie w dostawie prądu, cały czas czuwając nad bezpieczeństwem.

[zamów bezpłatną wycenę]

SMART HOME

Z nami oszczędzasz swój wolny czas!

 

Instalacja systemu Smart Home z GO SAFETY sprawi, że Twój dom stanie się inteligentny. Co to między innymi oznacza? Wyjątkową wygodę. Zaprojektujesz swoją pobudkę, tak jak lubisz dzięki czemu z ochotą wstaniesz do pracy nawet w deszczowy dzień. Nigdy też nie będziesz zastanawiać się, czy na pewno wyłączyłeś żelazko. To także gwarancja oszczędności: czasu i pieniędzy. Sterując wszystkimi domowymi instalacjami z poziomu swojego smartfona – redukujesz zużycie energii i zarazem zyskujesz więcej czasu dla siebie.

inteligentny dom

SIECI INTERNETOWE

Z nami uzyskujesz gwarancję jakości

 

Stabilna sieć to w naszych czasach jeden z fundamentów domu i to, na czym opiera się wiele firm. Dzięki nam od teraz masz gwarancję że Twoje maile dotrą na czas, a ulubiony film na Netflixie nie zastopuje już nigdy w kulminacyjnych momentach serialu. Dobrze zaprojektowana sieć pozwoli Ci integrować ze sobą wszystkie Twoje systemy zabezpieczeń. Oszczędzisz sobie stresu, zapewnisz bezpieczeństwo, a Twoje wirtualne okno na świat zawsze będzie szeroko otwarte.

SIECI INTERNETOWE
Dlaczego z GO SAFETY?
NOWY WYMIAR BEZPIECZEŃSTWA
01.
KOMPLEKSOWA OFERTA
Nasze usługi w zakresie zapewniania bezpieczeństwa są kompleksowe i różnorodne.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
.02
Dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb po wnikliwej analizie otrzymanych od Ciebie informacji.
03.
TWOJA NIEZALEŻNOŚĆ
U nas nie wiążesz się stałym abonamentem i długoterminową umową.
NOWE TECHNOLOGIE
.04
Wierzymy, że w kwestii systemów zabezpieczeń zawsze należy iść o krok dalej i ciągle się rozwijać, by nasi Klienci mogli być spokojni.
Zostaw nam swój numer telefonu
WYCENA


  DANE KONTAKTOWE

  GO SAFETY

   

  adres: Zielonki, Na Popielówkę 57
  telefon: +48 796-752-386
  e-mail: kontakt@go-safety.pl

   

  Kraków i okolice

  Call Now Button